Zestawy fotowoltaiczne

W ofercie Belos-PLP dostępne są również kompleksowe zestawy fotowoltaiczne oparte na renomowanych komponentach. Zestawy fotowoltaiczne sprzedawane są w formie kompleksowej instalacji PV. Od zaprojektowania po montaż, uruchomienie oraz przygotowanie dokumentacji. Co w chodzi w zestaw:

Projekt - audyt przed instalacyjny. Na tym etapie udzielamy fachowej porady, jesteśmy w stanie pomóc zaprojektować instalację. Jesteśmy firmą produkcyjną, ale współpracujemy także z kilkoma sprawdzonymi firmami instalacyjnymi. Montując u nas masz gwarancję sprawdzonego montażu i wsparcia po montażowego.

Projekt

 


 

Panele fotowoltaiczne. Podczas projektowania dobieramy indywidualne rozwiązania pod danego klienta. Dotyczy to także doboru paneli fotowoltaicznych. Stany magazynowe ogniw PV zmieniają się bardzo szybko, zmieniają się ceny oraz dostępności, pojawiają promocje i nowe serie. Oczywiście w stałej ofercie utrzymujemy panele dostępne na dedykowanej stronie dla paneli fotowoltaicznych. Oferta dobrana jest wg. sprawdzonych producentów. Wszystkie oferowane panele fotowoltaiczne są godne polecenia, oraz najwyższej jakości. W ofercie:

 • Panele fotowoltaiczne Ja Solar
 • Panele fotowoltaiczne Jinko Solar
 • Panele fotowoltaiczne Longi Solar
 • Panele fotowoltaiczne Bruk-Bet Solar
 • Panele fotowoltaiczne Boviet
 • Panele fotowoltaiczne Exe Solar
 • Panele fotowoltaiczne Sharp
 • Panele fotowoltaiczne LG

I wiele innych.

Nasza oferta przeznaczona jest na każdą kieszeń, ale jeżeli klient nie znalazł nic dla siebie, to nie szkodzi. Przez dostęp do wielu hurtowni i dystrybutorów jesteśmy w stanie sprowadzić niemalże każdy rodzaj paneli fotowoltaicznych.

https://www.fotowoltaika.belos.com.pl/panele-fotowoltaiczne

 Bruk-Bet

 

 Jinko

 


Inwertery, to serce instalacji, najważniejsze urządzenie całej przydomowej elektrowni fotowoltaicznej. W ofercie posiadamy tylko sprawdzone marki, dla każdego rodzaju instalacji. Do zestawów fotowoltaicznych dobieramy falowniki jedno fazowe, trójfazowe, hybrydowe, oraz mikro inwertery w zależności od potrzeb klientów. Takie urządzenia jak:

 • Inwerter Sofar Solar
 • Inwerter Growatt
 • Inwerter GoodWe
 • Inwerter Huawei
 • Inwerter Fronius
 • Inwerter SMA

To sprawdzone urządzenia gwarantujące długi okres bezawaryjnej pracy. Potwierdzają to karty gwarancyjne produktów, większość okresów gwarancyjnych przekaracza już 10 lat i dochodzi do 15 - 25 lat w zależności od producenta. Taki okres gwarancji jest dłuższy niż średni czas zwrotu instalacji fotowoltaicznej liczonej na ok. 7 lat.  Na podstronie Inwertery można znaleźć szczegółowe dane tych urządzeń.

Dobierając falowniki do instalacji, zawsze kierujemy się dobrem klienta oraz jego wytycznymi. Dobieramy urządzenia skrojone pod każdy budżet i pod najsurowsze wymagania. Dlatego jeżeli nie ma tu falownika, który chcą Państwo zamontować, prosimy o kontakt i na pewno uda nam się coś zaradzić. Współpracujemy z wieloma hurtowniami w Polsce i Europie.

https://www.fotowoltaika.belos.com.pl/inwertery

 

Huawei

 


 

Konstrukcja montażowa. Jako producent konstrukcji montażowych nie wypada, abyśmy montowali instalację na nie naszych produktach. Tym bardziej, że systemy montażowe opatentowane prze PLP to jedne z najlepszych i najoryginalniejszych rozwiązań tego typu na rynku. Systemy są systematycznie udoskonalane i przeprojektowane aby zwiększać trwałość instalacji oraz szybkość i wygodę montażu. W skład konstrukcji wchodzą zestawy dla każdego rodzaju dachu, a także zestawy wolnostojące. Mamy tu zatem dachy z pokryciem bitumicznych, dachówką ceramiczną, blachodachówką lub papą. Pełna lista naszych produktów dostępna na dedykowanej podstronie.

https://www.fotowoltaika.belos.com.pl/dachowe-konstrukcje-montazowe

konstrukcja montażowa

 End Clamp NEWMID Clamp


 

Akcesoria montażowe i zabezpieczenia. Tutaj mieści się wszystko to co jest dodatkowym osprzętem potrzebnych do zamontowania instalacji PV. Zabezpieczenia AC + DC,  okablowanie DC (4mm lub 6mm) okablowanie AC ( od inwertera do rozdzielnicy) peszle, złączki MC4 itp.

 kablezłączki


 

Montaż, Uruchomienie instalacji i przygotowanie dokumentacji – czyli ta część usługowa instalacji fotowoltaicznej. Belos-PLP jako producent konstrukcji montażowej ma bardzo dobre kontakty ze wszystkimi hurtowniami i dystrybutorami, dzięki temu jako firma jesteśmy w stanie dostarczyć prawie każdy towar potrzebny do skonstruowania instalacji PV. I jako taka firma współpracujemy z wieloma instalatorami. Oczywiście lista firm instalacyjnych nie jest zamknięta. Cały czas szukamy sprawdzonych instalatorów. Każdy instalator z którym współpracujemy, jest przez nas sprawdzony i godny zaufania.

 montaż

 


 

Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań.

fotowoltaika@belos-plp.com.pl

oraz pod nr telefonu: +48 33 814 50 21 wew.420

 

 

Formularz kontaktowy

 

INTERESUJE CIĘ DANY PRODUKT? NAPISZ DO NAS!

 Produkty fotowoltaiczne:

dachowe konstrukcje montażowe
inwertery
panele fotowoltaiczne
Zestaw Sunshine
mikroinwertery
Zestawy fotowoltaiczne
systemy montażowe
transformatory
oświetlenie przeszkodowe
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl