1px Termin realizacji

Termin realizacji podany jest przy każdym przedmiocie wystawionym w sklepie internetowym. Podany czas dostawy to maksymalny możliwy czas realizacji przeznaczony dla danego rodzaju towaru. Każdy wysyłany towar jest kompletowany indywidualnie i sprawdzany przed wysyłką. W przypadku jakichkolwiek opóźnień klient jest o tym informowany bezzwłocznie.

Termin wysyłki uzależniony jest od rodzaju zamówionego przedmiotu. Akcesoria montażowe i poszczególne elementy instalacji fotowoltaicznej znajdujące się na stanie magazynowym, wysyłane są bezzwłocznie po zaksięgowaniu płatności.

 

zegar

 

Zestawy fotowoltaiczne i inne przedmioty wymagające kompletowania i sprawdzenia kompatybilności wysyłane są po przygotowaniu do wysyłki. Na każdym etapie zamówienia, klient informowany jest o zmianie statusu zamówienia.

Czas realizacji jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia i dokonania zapłaty tj. uznaniu rachunku bankowego Sklepu kwotą stanowiącą równowartość ceny zamówionego Towaru do chwili rozpoczęcia dostawy, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do państwa dyspozycji

 
  telefonicznej pod numerem telefonu: 33 814 50 21 wew. 420
 
  mailowej: fotowoltaika@belos-plp.com.pl
 
  lub osobistej pod adresem: Belos-Plp S.A. ul. Gen. Jana Kustronia 74, 43-301 Bielsko-Biała.
 

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl