1px Plug and Play inwerterów Sunshine 0
Zdjęcie artykułu

Wygoda i prostota użytkowania. To dwie podstawowe cechy jakie gwarantuje inwerter Sunshine, używany w naszych zestawach fotowoltaicznych.

Na czym polega innowacyjność i wygoda użytkowania zestawów Sunshine? Na prostocie ich działania. Korzystanie z elektrowni słonecznej w postaci instalacji fotowoltaicznej powinno być tanie, opłacalne, ale przede wszystkim proste. Inwertery Sunshine wykorzystywane w zestawach fotowoltaicznych mogą być niezwykle łatwo podłączone, na zasadzie plug and play. Podłączamy urządzenie bezpośrednio do gniazdka sieciowego domu za pomocą zwykłej wtyczki. Prąd z instalacji jest "wpompowywany" do sieci elektrycznej w obrębie jednaj fazy. Kiedy panele wytwarzają prąd, urządzenia elektryczne podpięte do fazy, pobierają energię z elektrowni słonecznej.

Zestawy Sunshine są małe i to ich zaleta. W tych zestawach nie chodzi, aby całościowo zaspokoić zapotrzebowanie elektryczne domu. Ideą tych zestawów jest możliwość odciążenia sieci elektrycznej domu, tak aby w ciągu dnia chociaż jedno urządzenie, te pobierające permanentnie prąd, działało dzięki zasilaniu słonecznemu.

Jeżeli istnieje możliwość samodzielnego wytwarzania prądu, to dlaczego z niej nie skorzystać?

1px Komentarze do wpisu (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl