1px Dlaczego warto wydać ciężko zarobione pieniądze na zestawy Sunshine? 0
Zdjęcie artykułu

Zestawy Sunshine to pewnego rodzaju nisza na rynku. To małe zestawy fotowoltaiczne dostarczające do 2000 kwh prądu w skali roku. Większość instalacji fotowoltaicznych instalowana jest tak, aby całościowo zaspokoić zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na prąd. Są to najczęściej instalacje od 3 do 10 kw mocy, a ich instalacja jest kosztowna. W tym miejscu nasuwa się pytanie: czy można zainwestować w instalację mniejszą, mniej kosztowną, która tylko częściowo będzie dostarczała prąd? Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie są właśnie zestawy fotowoltaiczne Sunshine.

Zestawy Sunshine nie zaspokoją całościowego zapotrzebowania gospodarstwa domowego w energię elektryczną, ale w zdecydowany sposób pomogą zaoszczędzić na rachunku z elektrowni. To jedna z takich nielicznych rzeczy kupowanych do domu, która sama na siebie będzie zarabiać. No właśnie. Każdy pyta: czy mi się to będzie opłacać? Odpowiedź jest prosta: Od pierwszego dnia działania instalacji fotowoltaicznej będziemy zarabiać. Każda złotówka zaoszczędzona na rachunku elektrycznym to nasz zysk.

Stworzyliśmy zestawy Sunshine właśnie po to, aby każdy mógł pozwolić sobie na inwestycję w elektrownie słoneczną. Nasze zestawy udowadniają, że nie potrzeba dużo pieniędzy, aby inwestować w odnawialne źródła energii. Oczywiście im mniejszy zestaw tym mniej prądu dostarczy, ale będzie dzięki temu tańszy. To rozwiązanie dla wszystkich, dla których fotowoltaika jest ciekawym tematem. Dla wszystkich, którzy nie chcą inwestować dużo czasu i pieniędzy, aby przekonać się, czy to się opłaca. A opłaca się na pewno.

Na początku polecamy wypróbować instalację z jednym panelem. Z takiej instalacji uzyskamy mało prądu, ale do ładowania komórki, tabletu, czy laptopa wystarczy. I na początek to tyle - tyle wystarczy, aby się przekonać. A jak się już przekonamy, że to działa, że oszczędzamy, że żyjemy ekologicznie, to będziemy chcieć więcej. Gwarantuje.

1px Komentarze do wpisu (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl