Panele fotowoltaiczne Jinko Solar

Dostępność: ZAPYTAJ O PRODUKT
ilość szt.
Producent: Jinko
Kod produktu: Jinko_Solar

1px Opis

Jinko Solar to jeden z największych producentów paneli PV na świecie. Jego roczna produkcja to ok. 11 GW. Ogniwa PV Jinko charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. To tanie panele, ale bardzo porządnie wykonane. Do tego ostatnio producent wydłużył gwarancje produktową na panele fotowoltaiczne do 15 lat. Podstawowe parametry nie odbiegają od konkurencji. Standardowe wymiary, wytrzymałość, technologia Half Cut, ogniwa PERC. Dodatkowo Jinko jako lider branży wyprzedza konkurencję narzucając trendy oraz produkując ogniwa PV o niespotykanych dotąd mocach. Ich ogniwa PV przechodzą także rygorystyczne badania PV-iel, a sama firma znajduje się oczywiście na liście Tier1. Każdy kto interesuje się tematem fotowoltaiki wie, że to sprawdzony producent, obecny na polskim rynku już długi czas. A takich producentów należy szukać i takim ufać.

 Panele PV Jinko

Dostępne modele - seria Cheetach (uwaga dostępność wybranych modeli ulega szybko zmianie):

JKM320M-60V – Monokrystaliczny 320 Wp

JKM330M-60H-V – Monokrystaliczny 330 Wp

JKM335M-60H-V – Monokrystaliczny 335 Wp

JKM335M-60H-V BF – Monokrystaliczny 335 Wp

JKM335M-60H-V BF – Monokrystaliczny 340 Wp

 Ogniwa PV Jinko

 

Najważniejsze cechy

Produkcja od surowca do gotowego panelu PV

Doskonały stosunek jakości do ceny

Wysokie wydajności ogniw

Gwarancja produktowa – 15 lat

Porządne wykonanie

Długa obecności na polskim i europejskim rynku.

 Jinko half cut

 


 

UWAGA!!! Jinko jak przystało na lidera branży PV na świecie wprowadza na rynek panele powyżej 500 Wp. Seria Tiger – bo tak są oznaczone te panele, nie są na razie dostępne w Polsce, ale jak tylko się pojawią, to na pewno nie zabraknie ich w naszej ofercie.

Jinko specyfikacja

 

Poniżej link do strony producenta z której można pobrać wszelkie karty katalogowe oraz zobaczyć szczegółową prezentację produktów: https://www.jinkosolar.com/en

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl