Panele fotowoltaiczne Bruk-Bet Solar

Dostępność: ZAPYTAJ O PRODUKT
ilość szt.
Producent: Bruk-Bet Solar
Kod produktu: B-B_Solar

1px Opis

Belos-PLP współpracuje z Bruk-Bet Solar już od wielu lat. W zasadzie to już od czasów kiedy panele monokrystaliczne były w obrębie marzeń przeciętnego prosumenta, czyli od 2015 roku.

Logo Bruk-Bet Solar

Bruk Bet to polski producent paneli fotowoltaicznych zajmujący się ich produkcją od 2012 roku. Bruk-Bet to firma budowlana, znana w Polsce z produkcji kostki brukowej, chodników itp. Dzięki temu firma znana jest na polskim rynku i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Firma córka, czyli Bruk-Bet Solar to największy polski eksporter paneli fotowoltaicznych. W porównaniu do chińskich gigantów branży to mała firma. Nie należy do ogólnoświatowego rankingu Tier 1, za to ich panele są mocno przebadane przez europejskie instytucje i laboratoria. Bruk Bet stawia na jakość produkcji i rzetelne sprawdzanie komponentów.

Ogniwo fotowoltaiczne Bruk-Bet Solar black

Atutem Bruk-Betu jest fakt, że to polska firma, z dużym kapitałem zakładowym, która jest gwarantem długoletniego działania paneli. Ich panele cechują się dobrą wydajnością, długim okresem gwarancji i rzetelnością wykonania. Ważną zaleta tego producenta jest też możliwość personalizacji paneli.

Certyfikaty Bruk-Bet Solar

 

Najważniejsze cechy:

Polski producent

Rzetelne wykonanie, długi okres gwarancji

Przystępna cena

Personalizacja

 

Ogniwa solarne Bruk-Bet cechy

 


 

Specyfikacje techniczne paneli do pobrania ze strony bezpośrednio producenta:

https://solar.bruk-bet.pl/do-pobrania/

 

 

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl