Inwerter jednofazowy Fronius 3kW, 3,6kw, 4kW

Dostępność: ZAPYTAJ O PRODUKT
ilość szt.
Producent: Fronius
Kod produktu: Fronius_Primo

1px Opis

Inwertery jednofazowe to najmniejsze urządzenia domowe do przetwarzania prądu stałego w zmienny. Przeznaczone są do podłączenia do jednej fazy. Podłączenie jednofazowe ma swoje plusy i minusy. Plusem na pewno jest to, że korzystając bezpośrednio z prądu z paneli PV jesteśmy w stanie zasilić odbiorniki wymagające większej mocy. Minusem jest to, że oddając prąd do sieci przesyłany jest na fazę większy prąd powodując wzrost napięcia na sieci, a to finalnie może w skuteczny sposób niszczyć sieć i nasze odbiorniki. Dlatego falowniki jednofazowe są robione dla małych mocy.

 

Fronius Falownik jednofazowy Primo

 

Fronius jako z liderów branży inwerterów na świecie specjalizujący się w falownikach sieciowych nie mógł pominąć w swojej ofercie i 1 fazowych urządzeń. Seria jednofazowa oznaczona jest symbolem Primo i zapewnia moce od 3 do 5 kW. W naszej ofercie obecnie znajdują się trzy 3kW, 3,6kW, 4kW. Poniżej wyszczególnione modele falowników, z kilkoma cechami przyłączeniowymi. Szczegóły ich działania można zobaczyć i pobrać w karcie katalogowej znajdującej się poniżej.

Fronius Primo 3.0-1 (Zakres napięć MPP: 200–800 V/Liczba MPP: 2 / Liczba przyłączy DC: 2+2)

Fronius Primo 3.6-1 (Zakres napięć MPP: 200–800 V /Liczba MPP: 2 / Liczba przyłączy DC: 2+2)

Fronius Primo 4.0-1 (Zakres napięć MPP: 210–800 V/Liczba MPP: 2 / Liczba przyłączy DC: 2+2)

 

 

Fronius Primo inwerter jednofazowy

 

Fronius dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji, przedstawicielstwie na terenie polski i programowi szkoleń dla instalatorów, zyskał duże uznanie klientów i przede wszystkim jest w stanie zapewnić sprawny serwis swoich urządzeń.

Poniżej karta katalogowa do pobrania.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl