Inwerter hybrydowy Orvaldi Infini 4,5 kW

Dostępność: ZAPYTAJ O PRODUKT
ilość szt.
Producent: Orvaldi
Kod produktu: HINV-4,5kW-1f

1px Opis

Inwerter hybrydowy Orvaldi Infini 4,5 kW to najmniejsze urządzenie z rodziny Infini. To jedno fazowy falownik o maksymalnej mocy po stronie DC na poziomie 4500W i maksymalnym napięciu 500V. To rozbudowane urządzenie posiada pełnie funkcjonalności serii Infini. W zależności od ustawienia inwerter Orvaldi przetwarza prąd stały na zmienny i zasila urządzenia odbiorniki elektryczne w domu, zasila akumulatory lub oddaje energię elektryczną do sieci.

Inwerter hybrydowy 4,5kW-1f

Falownik posiada możliwość pracy w trzech głównych trybach:

Hybrydy, (on-grid z możliwością ładowania akumulatorów). W tym trybie urządzenie podłączone jest do sieci energetycznej oraz do akumulatorów. Przetwarza ono energię z paneli słonecznych i w zależności od priorytetu ustawień zasila odbiorniki energetyczne w domu, ładuje akumulatory, odprowadza nadmiar wyprodukowanego prądu do sieci energetycznej.

On-grid. W tym trybie falownik podłączony jest do sieci energetycznej, ale nie jest podłączony do akumulatorów. Urządzenie przetwarza prąd stały na zmienny (DC/AC), zasila odbiorniki elektryczne, a nadwyżkę prądu oddaje do sieci energetycznej

Off-grid. W tym trybie falownik przede wszystkim zasila podłączone do niego odbiorniki, oraz ładuje akumulatory. Istnieje także możliwość ustawienia sieci energetycznej tak aby wspomagała ładowanie akumulatorów oraz podłączonych odbiorników.

Schemat działania inwertera hybrydowego

Urządzenie w ramach trzech trybów pracy można dowolnie konfigurować zgodnie z preferencjami użytkownika. Do dyspozycji jest kilkanaście programów w zależności od priorytetu pracy i efektu jaki chcemy uzyskać. Daje to szeroki wachlarz możliwości wykorzystania inwertera. W plikach do pobrania znajduje się pełna specyfikacja pracy urządzenia.

Inwerter Orvaldi posiada wszystkie cechy serii Infini:

  • regulacja ładowania akumulatorów gwarantująca stabilny system ładowania,
  • wielofunkcyjność: Grid tie, Grid off oraz Grid tie z ładowaniem akumulatorów,
  • jeden aktywny kontroler śledzący MPPT
  • wyświetlacz LCD do odczytu informacji o parametrach pracy,
  • gniazda RS232/USB (opcjonalnie AS400, SNMP, Modbus) do komunikacji urządzenia z serwerami
  • kompatybilność z panelami monokrystalicznymi i polikrystalicznymi, nie współpracuje natomiast z panelami wymagającymi uziemienia jakiegokolwiek z biegunów.

Budowa inwertera jest bardzo prosta. Poniżej schematyczny rysunek przedstawiający rozlokowanie najważniejszych wejść i złączy urządzenia.

falownik hybrydowy 4,5 kW budowa

 

Poniżej specyfikacja techniczna:

Specyfikacja techniczna falownika hybrydowego 4,5 kW

 

Poniżej do pobrania specyfikacja techniczna, instrukcja i tryby pracy inwertera.

logo Orvaldi

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl