Inwerter hybrydowy Orvaldi Infini 10 kW-1f

Dostępność: ZAPYTAJ O PRODUKT
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Orvaldi
Kod produktu: HINV-10kW-1f

1px Opis

Inwerter hybrydowy Orvaldi Infini 10 kW to wysokonapięciowe, przeznaczone do podłączenia do 1 fazy, zaawansowane urządzenie do sterowania instalacją fotowoltaiczną. To rozbudowane i w pełni funkcjonalne narzędzie skupia w sobie cechy falownika sieciowego, regulatora ładowania akumulatorów, systemu zarządzania domową siecią energetyczną.

inwerter hybrydowy schemat działania

Falownik posiada możliwość pracy w trzech głównych trybach:

Hybrydy, (on-grid z możliwością ładowania akumulatorów). W tym trybie urządzenie podłączone jest do sieci energetycznej oraz do akumulatorów. Przetwarza ono energię z paneli słonecznych i w zależności od priorytetu ustawień zasila odbiorniki energetyczne w domu, ładuje akumulatory, odprowadza nadmiar wyprodukowanego prądu do sieci energetycznej.

On-grid. W tym trybie falownik podłączony jest do sieci energetycznej, ale nie jest podłączony do akumulatorów. Urządzenie przetwarza prąd stały na zmienny (DC/AC), zasila odbiorniki elektryczne, a nadwyżkę prądu oddaje do sieci energetycznej

Off-grid. W tym trybie falownik przede wszystkim zasila podłączone do niego odbiorniki, oraz ładuje akumulatory. Istnieje także możliwość ustawienia sieci energetycznej tak aby wspomagała ładowanie akumulatorów oraz podłączonych odbiorników.

inwerter hybrydowy 10kW-1f

Inwerter hybrydowy Orvaldi Infini ma bardzo rozbudowany system programowania. W ramach trzech głównych trybów pracy istnieje możliwość ustawienia kilkunastu różnych konfiguracji, dzięki czemu można dowolnie personalizować urządzenie. W zależności od preferencji użytkownika falownik Infini zapewnia właścicielowi pełną kontrolę nad produkcją prądu, jednocześnie w stu procentach uniezależniając go od sieci energetycznej. Elektrownia słoneczna zbudowana na inwerterze hybrydowym to dzisiaj najkorzystniejsze rozwiązanie w tematyce fotowoltaiki. W plikach do pobrania znajduje się wyszczególniony schemat możliwych trybów pracy inwertera.

 falownik hybrydowy schemat złączy

Główną cechą inwertera hybrydowego Orvaldi to jego zdolność pracy w wysokich napięciach generowanych przez PV. Maksymalny zakres napięcia po stronie DC to 900V. Ponadto posiada dwa niezależne wejścia z dwoma kontrolerami MPPT, dzięki czemu instalacja fotowoltaiczna może zostać efektywniej wykorzystana. Oczywiście urządzenie posiada także złącza komunikacyjne pozwalające podpiąć urządzenie do sieci internetowej. Falownik jest w stanie pracować równolegle z sześcioma innymi urządzeniami. Można do niego podpiąć panele monokrystaliczne jak i polikrystaliczne, jednak nie pracuje z panelami wymagającymi uziemienia któregokolwiek z biegunów.

Poniżej specyfikacja techniczna:

specyfikacja techniczna falownika hybrydowego 10kW-1f

 

Poniżej do pobrania specyfikacja techniczna, instrukcja i tryby pracy.

logo Orvaldi

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl