Inwerter hybrydowy Orvaldi Infini 10kW-3f

Dostępność: ZAPYTAJ O PRODUKT
ilość szt.
Producent: Orvaldi
Kod produktu: HINV-10kW-3f

1px Opis

Hybrydowy inwerter Orvaldi Infini 10 kW to trój fazowy, wysokonapięciowy falownik o dużych możliwościach przyłączeniowych po stronie DC. Jego moc przyłączeniowa to 10 kW, a maksymalne napięcie to 1000 V. Dzięki wysokim zdolnościom przyłączeniowym, rozbudowanej możliwości konfiguracji urządzenia, oraz możliwości pracy jako hybrydy pomiędzy systemem on grid i off grid, to urządzenie, pełni role centralnego punku sterowania zasilaniem każdego gospodarstwa domowego. 

Inwerter hybrydowy 10kW-3f

 

Inwerter jest sprzedawany w dwóch wariantach: bez i z możliwością pracy równoległej.

  • HINV-10kW-3f-BPR: nie posiada możliwości pracy równoległej
  • HINV-10kW-3f-PR: posiada możliwość pracy równoległej

 

W opcji pracy równoległej można skonfigurować aż 6 urządzeń pomiędzy sobą, co daje możliwość uzyskania 60KW mocy. Powyższe cechy czynią z tego inwertera doskonałe narzędzie do zastosowań przemysłowych i gospodarczych, jako przetwornik alternatywnego źródła zasilania.

Inwerter hybrydowy 10 kW-3f połączenie równoległe

Falownik posiada możliwość pracy w trzech głównych trybach:

Hybrydy, (on-grid z możliwością ładowania akumulatorów). W tym trybie urządzenie podłączone jest do sieci energetycznej oraz do akumulatorów. Przetwarza ono energię z paneli słonecznych i w zależności od priorytetu ustawień zasila odbiorniki energetyczne w domu, ładuje akumulatory, odprowadza nadmiar wyprodukowanego prądu do sieci energetycznej.

On-grid. W tym trybie falownik podłączony jest do sieci energetycznej, ale nie jest podłączony do akumulatorów. Urządzenie przetwarza prąd stały na zmienny (DC/AC), zasila odbiorniki elektryczne, a nadwyżkę prądu oddaje do sieci energetycznej

Off-grid. W tym trybie falownik przede wszystkim zasila podłączone do niego odbiorniki, oraz ładuje akumulatory. Istnieje także możliwość ustawienia sieci energetycznej tak aby wspomagała ładowanie akumulatorów oraz podłączonych odbiorników.

W ramach wymienionych trybów pracy, falownik można konfigurować na kilkanaście sposobów w zależności od preferencji użytkownika. Pełny wykaz zakresu pracy urządzenia znajduje się na końcu strony w plikach do pobrania.

Budowa zewnętrzna urządzenia:

Falownik hybrydowy budowa

Podstawowe cechy urządzenia to:

  • możliwość pracy w trzech trybach pracy: hybrydy, on grid i off grid
  • możliwość rozbudowanej konfiguracji urządzenia
  • wbudowany regulator ładowania akumulatorów
  • możliwość regulacji kontrolera ładowania akumulatorów w przedziale do 200A
  • dwa niezależne wejście i dwa wbudowane kontrolery MPPT
  • wyświetlacz LCD
  • złącza umożliwiające podłączenie urządzenia do serwera
  • możliwość pracy równoległej w modelu HINV-10kW-3f-PR (możliwość podłączenia 6 urządzeń)

Możliwość pracy falownika jako hybrydy, oraz możliwość dowolnej konfiguracji pozwalają na szeroki wachlarz zastosowania tego urządzenia. Od zastosowań domowych, gdzie uzyskujemy centralny punkt sterowania energią elektryczną, przez rozwiązania przemysłowe, gdzie możemy dowolnie konfigurować ustawienia zasilania i efektywnie wspomagać produkcje, po zastosowania do zasilania awaryjnego systemów komunikacyjnych urządzeń fiskalnych, serwerów, urządzeń kontrolno pomiarowych, oświetlenia awaryjnego.

Poniżej specyfikacja techniczna:

Specyfikacja techniczna falownika hybrydowego 10kW-3f

 

Poniżej do pobrania specyfikacja techniczna, instrukcja i tryby pracy inwertera hybrydowego.

logo Orvaldi

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl