Inwerter Huawei SUN2000-36 KTL

Dostępność: ZAPYTAJ O PRODUKT
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Huawei
Kod produktu: SUN2000-36-KTL

1px Opis

Falownik szeregowy Huawei SUN2000-36 KTL to urządzenie przeznaczone przede wszystkim do budowy dużych farm fotowoltaicznych. Gwarancję jakości wykonania i działania udziela międzynarodowy lider w branży nowych technologi firma Huawei.

Huawei

Falowniki z serii SUN2000-36 KTL wyposażone w autorskie rozwiązania Huawei Hisilicon chip i system operacyjny, tworzą prawdziwe centrum zarządzania energią. Dodatkowym atutem tych urządzeń jest fakt, że w wiekszości wykonane są w technologi krzemowej, która zastępuje tradycyjne użycie przewodów miedzianych. Inwertery wykorzystywane do zarządzania dużymi elektrowniami fotowoltaicznymi muszą być niezwykle solidne i wytrzymałe. I taki jest falownik Huawei.

 

Inwerter Huawei SUN2000 36 KTL

Najważniejsze cechy urządzenia to:

  • 4 układy MPPT
  • Inteligentny monitoring do 8 łancuchów
  • Power Line Communication (PLC) - innowacyjny sposób komunikacji
  • Wbudowane zabezpieczenia: rozłącznik DC, ochrona przepieciowa AC i DC typu II, zabezpieczenie ziemnozwarciowe, ochronny bezpiecznik różnicowoprądowy (RCD)
  • Sprawność 98,6%, sprawność europejska 98,3%
  • Technologia naturalnego chłodzenia
  • Obudowa IP65

 

Schemat połączenia inwertera Huawei

 

Do inwerterów Huawei serii SUN2000 producent przewidział dodatkowy system monitorowania tzw. Smart Logger. Jest to urządzenie, które magazynuje informację dotyczące działania inwerterów w obrębie instalacji, a także pozwala zarządzać produkowaną energią. Przeznaczone jest dla dużych inwestycji, w których chcemy podpiąć kilka inwerterów do jednego urządzenia monitorującego.

 Smart Logger Huawei

 

 

Poniżej karta katalogowa urządzeń do pobrania.

 

 

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl