1px Formy płatności

Przelew bankowy w oparciu o fv pro forma

Biorąc pod uwagę charakterystykę sprzedawanych przedmiotów zachęcamy naszych klientów do skorzystania z opcji płatności bazuzjącej na przelewie tradycyjnym opartym o fv pro formę. Po zakupieniu przedmiotów w sklepie internetowym wysyłamy do klientów maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia, wraz z fv pro formą.

W mailu potwierdzającym znajdują się także szczegółowe informacje dotyczące zamówionego towaru, sposobu wysyłki i terminu realizacji zamówienia. Do zarejestrowanych użytkowników, którzy wypełnili wszystkie potrzebne do wystawienia faktury pola, a także wszystkie informacje potrzebne do przygotowania przesyłki, wysyłana jest fv pro forma. Dla reszty użytkowników, niezarejestrowanych w systemie wysyłany jest rachunek z podanym numerem konta i danymi na który należy wykonać przelew. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 


Płatności Online

Dla klientów, którzy chcą wykonać natychmiastową zapłatę udostępniamy możliwość zakupu z wykorzystaniem systemu płatności online. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Po zatwierdzeniu zamówienia w sklepie internetowym, klient jest automatycznie przekierowywany do strony z płatnościami. Po dokonaniu płatności, klient otrzymuje maila potwierdzającego złożenie zamówienia, wraz z informacjami o terminie realizacji zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sklepu zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Faktura VAT wystawiana jest z dniem wysyłki towaru, Klient otrzymuje Fakturę VAT w formie papierowej wraz z zakupionym towarem. Klienci, którzy nie wypełnili pól w formularzu zamówienia potrzebnych do wystawienia Faktury VAT, otrzymają z zakupionym towarem paragon fiskalny. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze:

-Visa
-Visa Electron
-MasterCard
-MasterCard Electronic
-Maestro

 

Platnosci on line

 

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl).


Gotówka przy odbiorze osobistym

Po dokonaniu zakupu towarów w sklepie internetowym Sklep wysyła do klienta wiadomość e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia, wraz z szczegółowymi informacjami dotyczącymi zamówionego towaru, terminem realizacji zamówienia i potwierdzeniem sposobu zapłaty. W przypadku płatności gotówką, dokonywane jest dodatkowe potwierdzenie zamówienia przez Sklep drogą telefoniczną lub mailową. Po zatwierdzeniu złożenia zamówienia, towar przygotowany jest do wydania. Informacja o gotowości towaru do odbioru i ustalenie daty odbioru odbywa się mailowo lub telefonicznie. Płatność gotówką odbywa się wyłącznie podczas osobistego odbioru towaru przez Klienta.

 


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do państwa dyspozycji

 

ikona telefon  telefonicznej pod numerem telefonu: 33 814 50 21 wew.420
 
ikona email  mailowej: fotowoltaika@belos-plp.com.pl
 
ikona lokalizacja  lub osobistej pod adresem: Belos-PLP S.A. ul. Gen. J. Kustronia 74, 43-301 Bielsko-Biała.
 

 

Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl